SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti

SWOND s.r.o. Na Plískavě 1525/2 102 00 Praha 10

tel.: 602 646 840 tel.: 271 960 561 fax: 271 960 561 info@swond.cz

 

Zaměstnání

Jsme velice rádi, že právě Vy jste si vybral(a) naši společnost a že Vás oslovila možnost podílet se na splnění vysokých cílů, vytváření něčeho nového, něčeho, co pomáhá druhým objevit skryté možnosti. Nabízíme Vám mladý kolektiv, odpovídající platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody, volnou pracovní dobu, špičkové technologie a rozmanitou a zajímavou práci. Jestliže máte zájem využít i svoje schopnosti, můžete se nám ozvat emailem na adresu personal@swond.cz nebo na telefon 603 212 454. Do našeho kolektivu hledáme uchazeče na níže uvedené pozice.

DELPHI Programátorka / Programátor analytik

Požadujeme dobrou znalost programování v Embarcadero RAD Studio, primárně v Delphi (i dřívější verze Borland RAD Studio), dobrou znalost programování SQL databází, ASP.NET, obecnou znalost HW a SW, kreativní analytické myšlení, samostatnost, svědomitost, pečlivost, schopnost učit se nové věci, komunikativní schopnosti, vysoké pracovní nasazení. Výhodou je znalost databází ORACLE, Interbase, Firebird a MS SQL a znalost vývoje mobilních aplikací pro iOS a Android. Nabízíme práci na zajímavých projektech pro významné zákazníky.

Administrátorka / Administrátor

Požadujeme SŠ/VŠ technického směru, praxi v oboru, dobrou znalost OS Windows včetně serverových verzí (Sharepoint, Exchange, SBS), konfigurace sítí TCP/IP, VPN, CITRIX a RDP, instalace a konfigurace SW a HW a stavbu sítí LAN/WAN, obecnou znalost Linuxu, SQL a programování (Delphi, HTML), samostatnost, svědomitost, pečlivost, schopnost učit se nové věci, komunikativní schopnosti, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, řidičský průkaz skupiny B. Výhodou je znalost administrace databází (ORACLE, MS SQL).

IT Obchodní asistentka / asistent

Požadujeme dobrou znalost práce na PC (Windows, MS Office), obecné znalosti v oboru informačních technologií a práce v grafickém SW (Corel), zkušenost s prací obchodníka, komunikace se zákazníky, obecnou znalost účetnictví (fakturace, pokladna), reprezentativní vystupování, samostatnost, svědomitost, pečlivost, schopnost učit se nové věci, komunikativní schopnosti, vysoké pracovní nasazení. Výhodou je znalost jazyků a řidičský průkaz skupiny B.

Copyright (C) 2016 SWOND s.r.o.