SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti
Zpět na začátek ceníku

Při větších odběrech množstevní slevy. Při jednorázovém nákupu přesahujícím 6.000,- kč bez DPH Vám zboží dopravíme po celé ČR ZDARMA (zásilky do 20kg a 50.000,- ceny).

 

Ubiquiti
Aktivní síťové prvky
Bezdrátové technologie
Kamery a fotoaparáty
Pasivní síťové prvky
Počítačové komponenty

Položka Cena bez DPH Cena s DPH Cena VIP bez DPH
Položky označené touto barvou jsou skladem. Ostatní zboží dodáváme do 1-3 týdnů.      
Aktivní síťové prvky
     
UBNT ES-12F EdgeSwitch Fiber, 12x SFP, 4x GLAN (ES-12F)
4 239 5 129 4 200
UBNT EdgeRouter 4 (ER-4)
3 841 4 648 3 807
UBNT EdgeRouter X SFP (ER-X-SFP)
1 593 1 927 1 578
UBNT EdgeSwitch ES-48-750W - 48x GLAN, UBNT EdgeSwitch ES-48-750W - 48x GLAN, 2x SFP, 2x SFP+, POE+, 750W (ES-48-750W)
19 075 23 081 18 895
UBNT Edgeswitch 10X (ES-10X)
2 294 2 775 2 273
UBNT Edgeswitch 10XP (ES-10XP)
2 563 3 101 2 540
UBNT UniFi Switch USW-16-POE Gen2, Switch, 16 portů, PoE (USW-16-POE)
6 293 7 615 6 235
UBNT UniFi Switch USW-24 (USW-PRO-24)
8 296 10 038 8 219
UBNT UniFi Switch USW-24-POE (USW-PRO-24-POE)
14 266 17 262 14 132
UBNT UniFi Switch USW-48 (USW-PRO-48)
12 225 14 792 12 109
UBNT UniFi Switch USW-48-POE (USW-PRO-48-POE)
22 432 27 142 22 220
UBNT UniFi Switch, 16-Port, 10 Gigabit, no PoE (US-16-XG)
11 493 13 906 11 384
UBNT UniFi Switch, 8-Port, 1x PoE Out (US-8)
2 193 2 653 2 173
Ubiquiti EdgeSwitch 18X (ES-18X)
3 577 4 328 3 544
Ubiquiti USW-48 - UniFi Switch 48 (USW-48)
8 425 10 195 8 347
Ubiquiti UniFi Switch USW-24-POE Gen2 (USW-24-POE)
7 957 9 628 7 884
Ubiquiti UniFi Switch USW-Lite-8-PoE (USW-LITE-8-POE)
2 428 2 938 2 407
Ubiquiti, UBNT EdgeRouter X, 5x GLAN, 1x PoE in, 1x PoE out (ER-X)
1 081 1 308 1 072
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch ES-16-150W - 16x GLAN, 2x SFP, 150W (ES-16-150W)
6 112 7 395 6 055
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch ES-24-250W - 24x GLAN, 2x SFP, POE+, 250W (ES-24-250W)
8 327 10 076 8 250
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch ES-24-500W - 24x GLAN, 2x SFP, POE+, 500W (ES-24-500W)
11 286 13 657 11 180
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch ES-24-Lite - 24x GLAN, 2x SFP (ES-24-LITE)
4 237 5 126 4 198
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch ES-48-500W - 48x GLAN, 2x SFP, 2x SFP+, POE+, 500W (ES-48-500W)
15 654 18 942 15 507
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch ES-48-Lite - 48x GLAN, 2x SFP, 2x SFP+ (ES-48-LITE)
7 955 9 626 7 881
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch, 16-Port, 10G (ES-16-XG)
11 421 13 819 11 313
Ubiquiti, UBNT EdgeSwitch, 8-Port, 150W (ES-8-150W)
4 263 5 159 4 225
Ubiquiti, UBNT UniFi 24-port Gigabit Ethernet Switch with SFP, no PoE (US-24)
4 237 5 126 4 198
Ubiquiti, UBNT UniFi 48-port Gigabit Ethernet Switch with SFP, no PoE (US-48)
8 035 9 723 7 961
Ubiquiti, UBNT UniFi Switch, 8-Port, 4x PoE Out, 60W (US-8-60W)
2 442 2 955 2 421
Ubiquiti, UBNT UniFiSwitch US-16-150W - UniFi Switch, 16 ports, 150W (US-16-150W)
6 111 7 394 6 054
Ubiquiti, UBNT UniFiSwitch US-24-250W - 24x GLAN, 2x SFP, POE+, 250W (US-24-250W)
8 238 9 968 8 162
Ubiquiti, UBNT UniFiSwitch US-24-500W - 24x GLAN, 2x SFP, POE+, 500W (US-24-500W)
11 110 13 443 11 005
Ubiquiti, UBNT UniFiSwitch US-48-500W - 48x GLAN, 2x SFP, 2x SFP+, POE+, 500W (US-48-500W)
16 217 19 622 16 064
Ubiquiti, UBNT UniFiSwitch US-48-750W - 48x GLAN, 2x SFP, 2x SFP+, POE+, 750W (US-48-750W)
19 888 24 065 19 701
Ubiquiti, UBNT UniFiSwitch US-8-150W - UniFi Switch, 8 ports, 150W (US-8-150W)
4 263 5 159 4 225
UniFi Dream Machine Pro (UDM-PRO)
8 622 10 432 8 542
UniFi Switch Aggregation (USW-AGGREGATION)
5 591 6 766 5 540
Bezdrátové technologie
     
AF60-LR airFiber 60 LR (AF60-LR)
8 555 10 352 8 476
GBE-Plus - airMAX GigaBeam Plus 60 GHz Radio (GBE-PLUS)
4 027 4 872 3 990
LBE-5AC-Gen2, UBNT LBE-5AC-Gen2 - LiteBeam 5AC Generation 2 (LBE-5AC-GEN2)
1 344 1 626 1 332
NBE-5AC-Gen2, UBNT NanoBeam NBE-5AC-Gen2, venkovní, 5GHz AC, 2x 19dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC (NBE-5AC-GEN2)
1 970 2 384 1 952
PBE-5AC-Gen2, UBNT PowerBeam 5AC-Gen2, venkovní, 5GHz AC, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC (PBE-5AC-GEN2)
2 412 2 918 2 390
POE-24-12W PoE Injektor 24V / 0.5A (12W) (POE-24-12W-OLD-BULK)
184 222 154
POE-24-24W PoE Injektor 24V / 1A (24W) (POE-24-24W-OLD-BULK)
293 354 245
RP-5AC-Gen2, UBNT RP-5AC-Gen2 - Rocket5 AC PRISM Gen2, venkovní, 5GHz AC, airPrism (RP-5AC-GEN2)
4 821 5 834 4 777
Rackmount Kit pro 4 / 6P / 10X / 12, Rackmount Kit pro EdgeRouter 4 / 6P / 10X / 12 a EdgeSwitch 10X (ER-RMKIT)
318 385 315
U6-LR - UniFi 6 Long-Range Access Point (U6-LR)
4 027 4 872 3 990
U6-Lite - UniFi 6 Lite Access Point (U6-LITE)
2 240 2 710 2 220
UBNT ACB-ISP airCube ISP WiFi access point / router, UBNT ACB-ISP, airCube ISP WiFi access point / router (ACB-ISP)
611 739 606
UBNT EdgeSwitch 5XP POE 5x Gigabit POE portů 24V, UBNT EdgeSwitch 5XP POE, 5x Gigabit POE portů, 24V (náhrada za TS-5-POE) (ES-5XP)
1 835 2 220 1 819
UBNT INS-3AF-USB - PoE konvertor 802.3af / 5V USB, UBNT INS-3AF-USB - PoE konvertor 802.3af / 5V USB, vnitřní (INS-3AF-USB)
366 443 363
UBNT N-SW, NanoSwitch (N-SW)
804 973 797
UBNT NanoStation 5AC (NS-5AC)
2 563 3 101 2 540
UBNT NanoStation 5AC Loco (NS-5ACL), NanoStation 5AC Loco (NS-5ACL) (LOCO5AC)
1 026 1 242 1 017
UBNT NanoStation5, venkovní, 5GHz, 14dBi (NS5)
645 780 639
UBNT POE-24, Gigabit PoE adapter 24V / 1,25A (30W), UBNT POE-24, Gigabit PoE adapter 24V / 1,25A (30W), včetně napájecího kabelu (POE-24-30W)
314 379 311
UBNT POE-24-12W-G-WH, Gigab. PoE Injektor 5-Pack, POE-24-12W-G-WH, Gigabitový PoE Injektor, 24V / 0,5A (12W), 5-Pack (POE-24-12W-5P)
860 1 040 852
UBNT POE-50-60W, Gigabitový PoE Injektor, 50V / 1.2A, POE-50-60W, Gigabitový PoE Injektor, 50V / 1.2A (60W) (POE-50-60W)
340 411 337
UBNT PowerBeam 5AC-ISO Gen2, outdoor, Gigabit LAN, PowerBeam 5AC-ISO Gen2, outdoor, 5GHz AC, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC (PBE-5AC-ISO-GEN2)
2 671 3 232 2 647
UBNT Rocket5 AC Lite, venkovní, 5GHz AC, 2x RSMA, Rocket5 AC Lite, venkovní, 5GHz AC, 2x RSMA, AirMAX AC (R5AC-LITE)
2 669 3 230 2 645
UBNT Tough Cable TC-Pro, Level 1, FTP kabel, Tough Cable TC-Pro, Level 1, FTP kabel drát venkovní Cat5e, 24AWG, 305m (TC-PRO)
2 831 3 425 2 806
UBNT U-POE-af - U Fiber 802.3af, UBNT U-POE-af - U Fiber 802.3af Supported PoE Injector (U-POE-AF)
231 279 193
UBNT UAP-AC-HD - UniFi AP, AC, High Density (UAP-AC-HD)
6 493 7 856 6 433
UBNT UAP-AC-HD - UniFi AP, AC, High Density 5-Pack, UBNT UAP-AC-HD - UniFi AP, AC, High Density, 5-Pack (UAP-AC-HD-5)
30 517 36 926 30 229
UBNT UAP-AC-IW-PRO-5 - Unifi AP, AC, In Wall, Pro 3x, UBNT UAP-AC-IW-PRO-5 - Unifi AP, AC, In Wall, Pro 3x3 dual-band MIMO (5 Pack) (UAP-AC-IW-PRO-5)
17 658 21 367 17 492
UBNT UAP-AC-SHD - UniFi Wave2 AC AP Security, UBNT UAP-AC-SHD - UniFi Wave2 AC AP, Security and BLE (UAP-AC-SHD)
8 937 10 814 8 854
UBNT UAP-nanoHD - Compact UniFi Wave2 AC AP (UAP-NANOHD)
3 497 4 232 3 465
UBNT UAP-nanoHD-3 - Compact UniFi Wave2 AC AP, (bez PoE adaptéru), 3-pack (UAP-NANOHD-3)
9 937 12 024 9 845
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack (UF-MM-10G)
888 1 074 880
UBNT UF-MM-10G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, UBNT UF-MM-10G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack (UF-MM-10G-20)
7 607 9 205 7 537
UBNT UF-RJ45-10G, 10G Metalický Modul (UF-RJ45-10G)
1 483 1 794 1 470
UBNT UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 Meter (UOC-0.5)
137 166 115
UBNT USG-PRO-4 - UniFi Security Gateway PRO, UBNT USG-PRO-4 - UniFi Security Gateway PRO, 2x LAN, 2x Combo WAN (USG-PRO-4)
5 722 6 923 5 669
UBNT UVC-G3-DOME UniFi Video Camera Dome G3, IR (UVC-G3-DOME)
3 043 3 682 3 016
UBNT UniFi AP AC Education (UAP-AC-EDU)
7 507 9 083 7 437
UBNT UniFi AP AC PRO, 3-Pack, PoE není součástí ba, UBNT UniFi AP AC PRO, 3-Pack, PoE není součástí balení (UAP-AC-PRO-3)
8 288 10 029 8 211
UBNT UniFi AP In Wall HD (UAP-IW-HD)
3 575 4 326 3 542
UBNT UniFi AP, AC, In Wall (UAP-AC-IW)
1 991 2 409 1 973
UBNT UniFi Cloud Key, G2 (UCK-G2)
3 788 4 584 3 754
UBNT UniFi Cloud Key, G2, 1TB HDD (UCK-G2-PLUS)
4 239 5 129 4 200
UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m (UDC-2)
506 612 502
UBNT UniFi(R) NVR 2TB (UVC-NVR-2TB)
7 978 9 654 7 904
UBNT konektor STP RJ45 se zemnícím kabelem, UBNT konektor STP RJ45 se zemnícím kabelem, Cat5, 8p8c, drát, pozlacený, AWG24 (TC-GND)
46 55 29
UBNT uni.držák antén pro NanoStation a LocoStation, univerzální držák antén pro všechny NanoStation a LocoStation (UB-AM)
178 215 149
UDC-1, UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 1 meter (UDC-1)
405 490 401
UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack (UF-MM-1G)
396 479 393
UF-RJ45-1G, 1G Metalický Modul (UF-RJ45-1G)
340 411 337
Ubiquiti Networks, UBNT INS-3AF-I-G PoE Instant 8023af Adapter, Indoor, Gigabit - vnitřní (INS-3AF-I-G)
434 525 430
Ubiquiti Networks, UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack (UF-SM-10G)
1 945 2 353 1 927
Ubiquiti Networks, UBNT UF-SM-10G-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack (UF-SM-10G-20)
16 628 20 120 16 471
Ubiquiti Networks, UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack (UF-SM-1G-S)
535 648 531
Ubiquiti, UBNT LiteBeam M5-23, venkovní, 5GHz, 23dBi, AirMAX (LBE-M5-23)
1 025 1 241 1 016
Ubiquiti, UBNT NanoBeam M5-16, venkovní, 5GHz MIMO, 2x 16dBi, AirMAX (NBE-M5-16)
1 358 1 644 1 346
Ubiquiti, UBNT NanoStation Loco M2, venkovní, 2.4GHz MIMO, 2x 8dBi, AirMAX (LOCOM2)
998 1 208 990
Ubiquiti, UBNT NanoStation Loco M5, venkovní, 5GHz MIMO, 2x 13dBi, AirMAX (LOCOM5)
1 358 1 644 1 346
Ubiquiti, UBNT NanoStation M2, venkovní, 2.4GHz MIMO, 2x 11dBi, AirMAX (NSM2)
1 754 2 123 1 739
Ubiquiti, UBNT NanoStation M5, venkovní, 5GHz MIMO, 2x 16dBi, 2x LAN, AirMAX (NSM5)
1 773 2 145 1 757
Ubiquiti, UBNT POE-15, PoE adapter 15V / 0,8A (12W), vetn napájecího kabelu (POE-15-12W)
213 258 179
Ubiquiti, UBNT POE-24, Gigabit PoE adapter 24V / 1A (24W), vetn napájecího kabelu (POE-24-24W-G)
320 387 317
Ubiquiti, UBNT POE-24, Gigabit PoE adaptér 24V / 0,5A (12W), vetn napájecího kabelu (POE-24-12W-G)
352 426 295
Ubiquiti, UBNT POE-24, PoE adapter 24V / 0,5A (12W), vetn napájecího kabelu (POE-24-12W)
213 258 179
Ubiquiti, UBNT POE-24, PoE adapter 24V / 1A (24W), vetn napájecího kabelu (POE-24-24W)
356 431 298
Ubiquiti, UBNT POE-48, Gigabit PoE adapter 48V / 0,5A (24W) vetn napájecího kabelu (POE-48-24W-G)
313 379 311
Ubiquiti, UBNT POE-48, PoE adapter 48V / 0,5A (24W), vetn napájecího kabelu (POE-48-24W)
350 424 294
Ubiquiti, UBNT PowerBeam M5 400mm, venkovní, 5GHz MIMO, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX (PBE-M5-400)
1 835 2 220 1 819
Ubiquiti, UBNT Rocket M5 (ROCKETM5)
1 780 2 154 1 764
Ubiquiti, UBNT UC-CK - UniFi Controller, Cloud Key (UC-CK)
1 744 2 111 1 729
Ubiquiti, UBNT UVC-G3-LED - IR LED Range Extender Accessory pro UnFi Video Camery (UVC-G3-LED)
1 641 1 985 1 626
Ubiquiti, UBNT UniFi AP AC LITE (UAP-AC-LITE)
1 782 2 156 1 766
Ubiquiti, UBNT UniFi AP AC LITE, 5-Pack, PoE není souástí balení (UAP-AC-LITE-5)
7 595 9 190 7 524
Ubiquiti, UBNT UniFi AP AC Long Range (UAP-AC-LR)
2 182 2 640 2 162
Ubiquiti, UBNT UniFi AP AC Long Range, 5-Pack, PoE není souástí balení (UAP-AC-LR-5)
9 880 11 955 9 789
Ubiquiti, UBNT UniFi AP AC PRO (UAP-AC-PRO)
3 066 3 710 3 039
Ubiquiti, UBNT UniFi AP AC PRO, 5-Pack, PoE není souástí balení (UAP-AC-PRO-5)
13 480 16 311 13 353
Ubiquiti, UBNT UniFi AP, AC Mesh (UAP-AC-M)
1 991 2 409 1 973
Ubiquiti, UBNT UniFi AP, AC Mesh Pro (UAP-AC-M-PRO)
3 883 4 698 3 848
Ubiquiti, UBNT UniFi AP, AC Mesh, 5-Pack (UAP-AC-M-5)
9 368 11 335 9 281
Ubiquiti, UBNT UniFi Security Gateway, EU (USG)
2 427 2 937 2 406
UniFi AP, AC Mesh Pro, 5-Pack, bez PoE, UniFi AP, AC Mesh Pro, 5-Pack, PoE není součástí balení (UAP-AC-M-PRO-5)
18 502 22 387 18 327
Wall box pro UAP-IW-HD 25-pack (UAP-IW-HD-JB-25)
2 105 2 547 2 086
Kamery a fotoaparáty
     
IR externí přísvit pro UVC-G4-Bullet (UVC-G4-IREXTENDER)
1 649 1 996 1 635
UBNT ETH-SP-G2 - ethernet.přep. ochrana, max. 10kA, ETH-SP-G2 - ethernetová přepěťová ochrana, max. 10kA (ETH-SP-G2)
374 452 313
UBNT UVC-G3-AF - UniFi Video Cam. G3, bez PoE adap, UBNT UVC-G3-AF - UniFi Video Camera G3, (bez PoE adaptéru) (UVC-G3-BULLET)
2 975 3 600 2 949
UBNT UVC-G3-Flex - UniFi Video Camera G3 FLEX (UVC-G3-FLEX)
1 644 1 989 1 629
UVC-G3-Flex-PWM-WT 1-pack (UVC-G3-FLEX-PWM-WT)
305 369 303
UVC-G3-Flex-PWM-WT-3 3-Pack (UVC-G3-FLEX-PWM-WT-3)
801 969 794
UVC-G4-Bullet - UniFi Video Camera G4 Bullet (UVC-G4-BULLET)
4 257 5 151 4 218
UVC-G4-DOME - UniFi Protect G4 Dome Camera (UVC-G4-DOME)
4 070 4 925 4 033
UVC-G4-PTZ - UniFi 4K PTZ kamera (UVC-G4-PTZ)
37 047 44 826 36 697
Ubiquiti UA-Card - UniFi Access Card (20ks) (UA-CARD)
900 1 089 892
Ubiquiti UA-Hub - UniFi Access Hub (UA-HUB)
4 224 5 111 4 185
Ubiquiti UA-Lite - UniFi Access Reader Lite (UA-LITE)
2 143 2 593 2 124
Ubiquiti UA-Pro - UniFi Access Reader Pro (UA-PRO)
6 276 7 593 6 217
Ubiquiti UA-SK - UniFi Access Starter Kit (UA-SK)
10 283 12 442 10 188
Ubiquiti UniFi UVC-G3 3 pack, UBNT UVC-G3-AF - UniFi Video Camera G3, 3-pack, (bez PoE adaptéru) (UVC-G3-BULLET-3)
8 640 10 455 8 560
UniFi Protect G4 Doorbell (UVC-G4-DOORBELL)
4 257 5 151 4 218
Pasivní síťové prvky
     
Ubiquiti, UBNT konektor STP RJ45, Cat5, 8p8c, drát, pozlacený, AWG24 (TC-CON)
27 33 17
Počítačové komponenty
     
U-MPS-350W-AC Power Supply 350W AC (U-MPS-350W-AC)
2 943 3 562 2 917
UBNT CKG2-RM - Cloud Key G2 RM, UBNT CKG2-RM - Cloud Key G2 Rack Mount Accessory (CKG2-RM)
2 134 2 583 2 115
UBNT ER-10X EdgeRouter 10X (ER-10X)
2 296 2 779 2 276
UBNT Edgeswitch 10XP 3-pack, UBNT Edgeswitch 10XP, 3-pack (ES-10XP-3)
6 439 7 791 6 380
UBNT LBE-5AC-LR LiteBeam 5AC Long-Range, UBNT LBE-5AC-LR - LiteBeam 5AC, Long-Range (LBE-5AC-LR)
2 269 2 746 2 249
UBNT POE-24-7W-WH, Gigabitový PoE Injektor, 24V / 0., UBNT POE-24-7W-WH, Gigabitový PoE Injektor, 24V / 0.3A (7W) (POE-24-7W-G-WH)
180 218 151
Ubiquiti U-MPS-250W-AC Power Supply 250W AC (U-MPS-250W-AC)
2 296 2 779 2 276

Copyright (C) 2021 SWOND s.r.o.