SWOND s.r.o. SWOND s.r.o.

 

 

 

Hlavní stránka Služby Prodej Aplikace O společnosti
Zpět na začátek ceníku

Při větších odběrech množstevní slevy. Při jednorázovém nákupu přesahujícím 6.000,- kč bez DPH Vám zboží dopravíme po celé ČR ZDARMA (zásilky do 20kg a 50.000,- ceny).

 

D-Link
Aktivní síové prvky
Bezdrátové technologie
Fyzické zabezpečení
Kabely a adaptéry
Kamery a fotoaparáty
Pasivní síové prvky
Počítače stolní
Počítačové komponenty
Průmyslové IoT - sítě
Servisní podpora - software
Servisní podpora - síové produkty
Sítě přes 230V
Síové příslušenství
Síový software
Telefony

Položka Cena bez DPH Cena s DPH Cena VIP bez DPH
Položky označené touto barvou jsou skladem. Ostatní zboží dodáváme do 1-3 týdnů.      
Aktivní síové prvky
     
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km (DEM-310GT)
1 539 1 863 1 526
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all (DEM-312GT2)
5 644 6 830 5 592
1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m (DEM-311GT)
1 104 1 336 1 095
10-Port PoE+Gigabit Smart Switch, 10-Port PoE+Gigabit Smart Switch (DGS-1100-10MPV2)
3 947 4 776 3 911
10-port 10 / 100 / 1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT / SFP (DGS-1210-10P)
2 991 3 619 2 965
12 Port Smart Managed Switch, Řízený switch, 12 portů (DXS-1210-12SC)
27 058 32 740 26 802
155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) (DEM-211)
2 151 2 603 2 132
16-Port 10 / 100 / 1000Mbps Unmanaged Gigabit, 16-Port 10 / 100 / 1000Mbps Unmanaged Gigabit (DGS-1016S/E)
1 352 1 636 1 340
16-Port Gigabit Smart Managed Switch, 16-Port Gigabit Smart Managed Switch (DGS-1100-16V2)
1 769 2 140 1 753
16-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT / SFP (DGS-1210-16)
2 757 3 336 2 732
20 ports GE PoE+4 ports 2.5 GE PoE+, 20 ports GE PoE+4 ports 2.5 GE PoE+ (DGS-1520-28MP)
17 245 20 866 17 082
24 ports GE+2 10GE ports+2 SFP+, 24 ports GE+2 10GE ports+2 SFP+ (DGS-1520-28)
10 761 13 021 10 660
24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch, 24-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch (DGS-1100-24PV2)
5 813 7 034 5 759
24-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT / SFP (DGS-1210-24)
2 952 3 572 2 926
24-port 10 / 100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT / SFP + 2 Gigabit (DES-1210-28P)
5 568 6 738 5 517
24-port xStack Layer 2 stackable Gigabit switch (DGS-3120-24TC/SI)
11 501 13 916 11 392
32x 100G QSFP28 ports Managed L3 Switch, 32x 100G QSFP28 ports Managed L3 Switch (DQS-5000-32Q28/SI)
312 561 378 199 309 584
32x 40G QSFP+ports Managed L3 Switch, 32x 40G QSFP+ports Managed L3 Switch (DQS-5000-32S/SI)
227 708 275 527 225 539
40G QSFP+to QSFP+1 m Direct Attach (DEM-CB100QXS)
2 865 3 466 2 839
40G QSFP+zu 4x 10G SFP+Passives Direct (DEM-CB100QXS-4XS)
4 456 5 391 4 415
40GBASE-LR4 transceiver single-mode 10 (DEM-QX10Q-LR4)
42 272 51 149 41 873
40GBase-SR4 QSFP+Multi-mode Trans (DEM-QX01Q-SR4)
6 628 8 019 6 566
44 ports GE PoE+4 ports 2.5 GE PoE+, 44 ports GE PoE+4 ports 2.5 GE PoE+ (DGS-1520-52MP)
30 452 36 847 30 165
48 ports GE+2 10GE ports+2 SFP+, 48 ports GE+2 10GE ports+2 SFP+ (DGS-1520-52)
17 379 21 029 17 215
48-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT / SFP (DGS-1210-48)
7 015 8 488 6 950
48-port 10 / 100 / 1000 Layer 2 Stackable Managed Gigabit Switch including 4-port Combo 1000BaseT / SFP with Standard Image (DGS-3120-48TC/SI)
23 303 28 196 23 083
48x 25G SFP28 ports, 48x 25G SFP28 ports (DQS-5000-54SQ28/SI)
274 431 332 061 271 817
48x10G SFP+p 6x40G QSFP+Switch (DXS-5000-54S/SI)
200 585 242 708 198 675
4G LTE M2M Router, 4G LTE M2M Router (DWM-312W)
8 288 10 028 8 211
4G Wireless Router 4xFE LAN 1xFE WAN, 4G Wireless Router 4xFE LAN 1xFE WAN (DWR-921/E)
2 102 2 544 2 084
4PORT 10GBASE-T EXPANSION MODULE (DXS-3600-EM-4XT)
26 241 31 752 25 993
5-Port FEnet Easy Desktop Switch, 5-Port FEnet Easy Desktop Switch (GO-SW-5E/E)
208 252 174
5-Port Gigabit Easy Desktop Switc, 5-Port Gigabit Easy Desktop Switc (GO-SW-5G/E)
386 467 323
5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch, 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch (DGS-1100-05PDV2)
1 380 1 669 1 367
5-port 10 / 100 Switch, 5-port 10 / 100 Metal Housing Desktop Switch (DES-105/E)
343 415 340
8-Port FEnet Easy Desktop Switch, 8-Port FEnet Easy Desktop Switch (GO-SW-8E/E)
255 308 213
8-Port Gigabit Easy Desktop Switch, 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-8G/E)
383 464 380
8-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch, 8-Port PoE Gigabit Smart Managed Switch (DGS-1100-08PV2)
1 662 2 011 1 647
8-in-1 USB-C Hub, 8-in-1 USB-C Hub (DUB-M810)
1 390 1 681 1 377
8-port 10 / 100 Switch, 8-port 10 / 100 Desktop Switch (DES-108/E)
329 399 327
D-LINK DES-1005D / E, 5 10 / 100 Desktop Switch (DES-1005D/E)
299 362 251
D-LINK DES-1008D / E, 8 10 / 100 Desktop Switch (DES-1008D/E)
357 432 299
D-LINK DES-1016D / E, 16 10 / 100 Desktop Switch (DES-1016D/E)
782 947 776
D-LINK DES-1024D / E, 24 10 / 100 Desktop Switch (DES-1024D/E)
1 023 1 238 1 014
D-LINK DGS-1005D / E, 5 1000BaseT Gigabit Desktop Switch (DGS-1005D/E)
378 458 375
D-LINK DGS-1008D / E, 8 1000BaseT Gigabit Desktop Switch (DGS-1008D/E)
425 514 421
D-LINK DGS-1008P / E, 8-port 10 / 100 / 1000 Desktop Switch w / 4 PoE Ports (DGS-1008P/E)
1 534 1 856 1 520
D-LINK DGS-1016D / E, 16 1000BaseT Gigabit Desktop Switch (DGS-1016D/E)
1 732 2 095 1 716
D-LINK DGS-1024D / E, 24 1000BaseT Gigabit Desktop Switch (DGS-1024D/E)
2 374 2 873 2 353
D-LINK DMC-300SC / E, 10 / 100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter (DMC-300SC/E)
1 770 2 142 1 754
D-LINK DMC-515SC / E, 10 / 100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter (DMC-515SC/E)
3 122 3 778 3 094
D-LINK DMC-810SC / E, 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter (DMC-810SC/E)
7 023 8 498 6 958
D-LINK DUB-1340 / E, 4-Port Superspeed USB 3.0 HUB (DUB-1340/E)
821 994 814
D-LINK DUB-H4 / E, 4-Port USB 2.0 Hub (DUB-H4/E)
465 563 461
D-LINK DUB-H7 / E, 7-port USB 2.0 Hub (DUB-H7/E)
599 724 593
D-LINK, 10 P Gigabit PoE Smart Switch incl 2p SF (DGS-1210-10MP)
5 262 6 367 5 214
D-LINK, 10 Port switch incl 8x10G ports & 2xSFP (DXS-1210-10TS)
17 913 21 675 17 744
D-LINK, 10-Prt Gigabit Smart Switch w 2 SFP prts (DGS-1210-10)
2 319 2 806 2 298
D-LINK, 12 Port switch incl 8x10G ports & 4xSFP (DXS-1210-12TC)
26 216 31 721 25 968
D-LINK, 24 regular-port 10GE SFP (DXS-3600-EM-STACK)
8 694 10 520 8 614
D-LINK, 26-Port Layer2 PoE+ Gigabit Switch 370W PoE (DGS-1026MP)
7 459 9 025 7 390
D-LINK, 28-Port Gig Stackable Smart Managed Sw (DGS-1510-28X)
6 630 8 023 6 569
D-LINK, 28-Port Gigabit Stackable POE Smart Mana (DGS-1510-28XMP)
18 072 21 867 17 901
D-LINK, 52-Port PoE Gigabit SmartSwitch 370W PoE (DGS-1210-52MP)
13 848 16 756 13 718
D-LINK, 52PortGigab Stack SmrtMnged Sw 4 10G SFP (DGS-1510-52X)
12 958 15 679 12 836
D-LINK, 8-Port Desktop Gigabit PoE+Switch (DGS-1008MP)
2 680 3 243 2 656
D-LINK, AC750 Wless 2-Bnd 10 / 100 Rtr 802.11ac (DIR-809/E)
719 870 713
D-LINK, Converter / G+ENet TX>SFP G+ENet (DMC-G01LC/E)
685 829 679
D-LINK, DGS 1210-28MP (DGS-1210-28MP)
9 392 11 365 9 305
D-LINK, DXS-1210-16TC 16 Port switch incl 12x10G ports & 2xSFP (DXS-1210-16TC)
30 338 36 709 30 051
D-LINK, Switch / 26-port switch compo sfp (DGS-1210-26)
2 840 3 436 2 814
D-LINK, Switch / 48xGEnet PoE 4xXGnet SFP+ (DGS-1510-52XMP)
28 476 34 456 28 207
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 20Ge 4Combo 4x10GeSFP L3 (DGS-3630-28TC/SI)
30 355 36 730 30 069
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 20SFP 4Combo 4x10GeSFP (DGS-3630-28SC/SI)
32 062 38 795 31 759
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 24 RJ45 4Combo 4x10GeSFP (DGS-3630-28PC/SI)
50 385 60 966 49 905
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 48Ge 4Combo 4x10GeSFP L3 (DGS-3630-52TC/SI)
47 134 57 033 46 686
D-LINK, Switch / DGS-3630 / 48xRJ45 4Combo 4x10Ge (DGS-3630-52PC/SI)
88 578 107 180 87 735
D-LINK, Switch 10Gbit 20xRJ45 tSFP+4xCombo (DXS-3400-24TC)
124 757 150 956 123 569
D-LINK, Switch 10Gbit 20xSFP+4xCombo (DXS-3400-24SC)
101 975 123 390 101 004
D-LINK, Switch 24xPoE 1000Mbps+4SFP (DGS-1210-28MP/ME)
14 979 18 124 14 838
D-LINK, Transceiveur SFP 10 / 100 / 1000BASE-T en cu (DGS-712)
1 075 1 301 1 066
D-Link DEM-431XT, 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80 / 300m (DEM-431XT)
5 525 6 686 5 474
D-Link DEM-432XT, 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km (DEM-432XT)
10 032 12 138 9 939
D-Link DGS-3420-28SC, xStack 24-port L2+ Stackable Managed Gigabit Switch including 4-port Combo 1000BaseT / SFP plus 4 10GE SFP+ (DGS-3420-28SC)
32 382 39 183 32 077
D-Link DGS-3420-28TC, xStack 24-port L2+ Stackable Managed Gigabit Switch including 4-port Combo 1000BaseT / SFP plus 4 10GE SFP+ (DGS-3420-28TC)
30 659 37 097 30 370
D-Link DGS-3420-52P, xStack 48-port 10 / 100 / 1000 Layer 2+ Stackable Managed PoE Gigabit Switch plus 4 10GE SFP+ (DGS-3420-52P)
57 607 69 705 57 058
D-Link DGS-3420-52T, xStack 48-port 10 / 100 / 1000 Layer 2+ Stackable Managed Gigabit Switch plus 4 10GE SFP+ (DGS-3420-52T)
47 606 57 603 47 152
D-Link DMC-700SC / E, 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter (DMC-700SC/E)
3 407 4 122 3 376
D-Link DSR-250N, Wireless N Unified Service Router, 8x 10 / 100 / 1000Mbps LAN ports (DSR-250N)
4 532 5 484 4 491
D-Link Switch, 24-ports 10Gigabit SFP+ Layer 3 Ethernet Data Center Switch (DXS-3600-32S/SI)
136 690 165 395 135 388
D-Link Switch, 5-Port Fast Ethernet PoE Desktop Switch (DES-1005P/E)
1 073 1 298 1 064
D-Link Web Smart DGS-1210-20, D-Link Web Smart Switch 16x10 / 100 / 1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T / SFP ports (DGS-1210-20)
2 852 3 451 2 826
D-Link Web Smart DGS-1210-28, D-Link Web Smart Switch 24x10 / 100 / 1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T / SFP ports (DGS-1210-28)
3 452 4 177 3 420
D-Link Web Smart DGS-1210-52, D-Link Web Smart Switch 48x10 / 100 / 1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T / SFP ports (DGS-1210-52)
7 470 9 039 7 401
D-Link, 24 PoE 10 / 100 / 1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T / SFP ports (DGS-1210-28P)
7 779 9 413 7 707
D-link 8p 10 / 100Mb FE Desk Switch w 4PoE (DES-1008PA)
1 394 1 686 1 381
DGS-1100-05V2 / E 5-Port Gigabit Smart Man, DGS-1100-05V2 / E 5-Port Gigabit Smart Man (DGS-1100-05V2/E)
498 603 494
DGS-1100-08V2 / E 8-Port Gigabit Smart Man, DGS-1100-08V2 / E 8-Port Gigabit Smart Man (DGS-1100-08V2/E)
752 910 745
DGS-1250-28X, Switch / 20-port switch compo 4xsfp (DGS-1250-28X)
5 967 7 221 5 912
DLINK, 24 SFP ports Layer 3 Stackable Man (DGS-3130-30S/SI)
15 853 19 182 15 703
DLINK, 24 x 10 / 100 / 1000BASE-T PoE ports (DGS-3130-30PS/SI)
21 403 25 897 21 201
DLINK, 24 x 10 / 100 / 1000BASE-T ports Layer 3 (DGS-3130-30TS/SI)
14 269 17 265 14 134
DLINK, 48 SFP ports Layer 3 Stackable Man (DGS-3130-54S/SI)
33 865 40 977 33 546
DLINK, 48 x 10 / 100 / 1000BASE-T PoE ports (DGS-3130-54PS/SI)
34 957 42 297 34 627
DLINK, 48 x 10 / 100 / 1000BASE-T ports Layer 3 (DGS-3130-54TS/SI)
24 256 29 350 24 027
DLINK, Industrial LTE Cat4 VPN Router Antennas (DWM-312)
6 697 8 103 6 635
DXS-3600-32S Fan tray (DXS-3600-FAN-FB)
10 130 12 258 10 037
Desktop Switch, 5-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch (DGS-105/E)
481 582 477
Desktop Switch, 8-port 10 / 100 / 1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch (DGS-108/E)
676 818 670
EasySmart 24 ports PoE / PoE+Gigabit, EasySmart 24 ports PoE / PoE+Gigabit (DGS-1100-26MPV2)
6 993 8 462 6 928
GIGABIT Easy Desktop Switch 16p (GO-SW-16G/E)
1 122 1 357 1 112
GIGABIT Easy Desktop Switch 24p (GO-SW-24G/E)
1 426 1 725 1 413
Gigabit 20-Port 10 / 100 / 1000Mbps, Gigabit 20-Port 10 / 100 / 1000Mbps (DGS-1510-20)
5 041 6 100 4 996
Gigabit PCI Ethernet Adapter (DGE-528T)
359 434 301
Gigabit PoE SmartPro Stackable Switch, Gigabit PoE SmartPro Stackable Switch (DGS-1510-28P)
12 207 14 770 12 092
Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150 Mbps, Mobile Wi-Fi 4G Hotspot 150 Mbps (DWR-932)
1 282 1 551 1 270
Modem-routeur VDSL2 / ADSL2+WirelessAC1200, Modem-routeur VDSL2 / ADSL2+WirelessAC1200 (DSL-3788/E)
1 594 1 929 1 580
PoE Switch 24xGbit 4xCombo, PoE Switch 24xGbit 4xCombo (DGS-1210-24P)
6 932 8 388 6 868
PoE Switch 8xGbit 2xCombo, PoE Switch 8xGbit 2xCombo (DGS-1210-08P)
2 991 3 619 2 965
SFP+10GBASE-T Copper Transceiver (DEM-410T)
7 735 9 359 7 663
Smart+L2+24 ports 10GbE SFP+& 4 ports, Smart+L2+24 ports 10GbE SFP+& 4 ports (DXS-1210-28S)
34 481 41 722 34 156
Smart+L2+24 ports 10GbE, Smart+L2+24 ports 10GbE (DXS-1210-28T)
39 151 47 373 38 782
Switch / 28-port switch combo sfp, Řízený switch, 28 portů (DGS-1250-28XMP)
11 625 14 067 11 516
Switch / 52-port switch combo sfp poe, Řízený switch, 52 portů, PoE (DGS-1250-52XMP)
17 676 21 388 17 509
Switch / 52-port switch combo sfp, Řízený switch, 52 portů (DGS-1250-52X)
11 495 13 909 11 387
Wireless AC1200 DualBand PCIe Adapter, Wireless AC1200 DualBand PCIe Adapter (DWA-582)
785 950 778
Bezdrátové technologie
     
3 Year Warranty Extension With Next Bus, 3 Year Warranty Extension With Next Bus (DAS-A-3YWTY-TC)
26 954 32 614 26 700
3-in-1 USB-C HDMI / VGA / DisplayPort, 3-in-1 USB-C HDMI / VGA / DisplayPort (DUB-V310)
789 955 782
4-in-1 USB-C Hub HDMI Power Delivery, 4-in-1 USB-C Hub HDMI Power Delivery (DUB-M420)
744 900 738
4G / LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot- 3GPP LTE, 4G / LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot- 3GPP LTE (DWR-933)
2 797 3 384 2 772
5-in-1 Hub HDMI / Ethernet Power Delivery, 5-in-1 Hub HDMI / Ethernet Power Delivery (DUB-M520)
1 320 1 597 1 308
5G Wi-Fi 6 Mobile Hotspot AX1800, 5G Wi-Fi 6 Mobile Hotspot AX1800 (DWR-2101)
8 489 10 272 8 410
6-in-1 USB-C Hub, 6-in-1 USB-C Hub (DUB-M610)
969 1 173 961
AC1900 MU-MIMO Wi-Fi Router 802.11 a / g, AC1900 MU-MIMO Wi-Fi Router 802.11 a / g (DIR-1950)
2 558 3 095 2 535
AX1500 Mesh Wi-Fi 6 Router, AX1500 Mesh Wi-Fi 6 Router (DIR-X1560)
1 279 1 547 1 267
AX1800 Wi-Fi 6 Router- Wi-Fi 6 compatib, AX1800 Wi-Fi 6 Router- Wi-Fi 6 compatib (DIR-X1860)
2 397 2 900 2 375
AX5400 Wi-Fi 6 Router, AX5400 Wi-Fi 6 Router (DIR-X5460)
4 314 5 220 4 275
Adapter Nano USB Wireless AC1300, Adapter Nano USB Wireless AC1300 (DWA-181)
564 682 559
COVR AC1200 Dualband Home Mesh, COVR AC1200 Dualband Home Mesh (COVR-1103/E)
2 965 3 588 2 939
D-LINK DAP-1360 / E, Wireless N Open Source Access Point / Router (DAP-1360/E)
652 789 646
D-LINK, 4G LTE USB Adapter (DWM-222)
1 828 2 211 1 811
D-LINK, AC1200 Wi-Fi Range Extender (DAP-1620/E)
1 089 1 318 1 079
D-LINK, AC1900 WiFI Gigabit Router (DIR-878)
2 584 3 126 2 561
D-LINK, Access point PoE outdoor dual-band 600N (DWL-6700AP)
4 738 5 733 4 695
D-LINK, AirPremier Indoor AC1200 with PoE (DWL-6610AP)
3 752 4 540 3 718
D-LINK, COVR Whole Home AC1200 Wi-Fi Kit 3er-Se (DAP-1610/E)
802 970 795
D-LINK, DWC-2000 Unified Wireless Controller (DWC-2000)
37 237 45 057 36 886
D-LINK, Unified Wireless AC1200 Dual-band PoE AP (DWL-6610APE)
4 298 5 200 4 259
D-LINK, Wireless AC DualBand Service Rter (DSR-1000AC)
8 235 9 965 8 159
D-LINK, Wireless AC1300 Wave2 Dual-Band (DAP-2610)
2 047 2 477 2 028
D-LINK, Wireless AC2600 Unified Access Point ext (DWL-8620APE)
8 928 10 803 8 846
D-LINK, Wireless AC750 4G LTE Multi-WAN Router (DWR-953)
2 924 3 538 2 898
D-LINK, Wireless N300 Access Point (DAP-2020/E)
552 668 547
D-LINK, Wireless Range Extender N300 (DAP-1325/E)
460 556 456
D-LINK, mydlink Mini Wi-Fi Smart Plug (DSP-W118/E)
479 580 475
D-Link COVR-C1203 / E Router, 3 jednotky (COVR-C1203/E)
5 136 6 215 5 090
D-Link DCS-8526LH, D-Link DCS-8526LH (DCS-8526LH)
2 631 3 184 2 608
D-Link DCS-8627LH, D-Link DCS-8627LH (DCS-8627LH)
3 493 4 226 3 461
D-Link DGS-1100-24V2, D-Link DGS-1100-24V2 (DGS-1100-24V2)
2 593 3 138 2 570
D-Link DWA-127, Wireless N 150 High Gain USB Adapter (DWA-127)
369 447 366
D-Link WiFi Controller, D-Link Wireless Controller (DWC-1000)
8 951 10 831 8 869
D-Link Wireless N Draft 802.11n Wireless, USB (DWA-131)
316 382 264
DLINK DNH-100: Nuclias Connect Hub, DLINK DNH-100: Nuclias Connect Hub (DNH-100)
2 801 3 390 2 776
DLINK, Wi-Fi Water Leak Sensor (DCH-S161)
1 026 1 241 1 017
DLINK, Wireless AC1750 Wave2 Dualband PoE Acces (DAP-2680)
2 801 3 390 2 776
DLINK, Wireless N PoE Outdoor Access Point (DAP-3315)
1 614 1 953 1 600
DLINK, mydlink Pro Wire-Free Camera (DCS-2800LH-EU)
3 289 3 979 3 259
DLINK, mydlink Pro Wire-Free Camera Kit (DCS-2802KT-EU)
7 632 9 235 7 561
DUB-1312 / USB 3.0 Gigabit Ethernet Adptr, DUB-1312 / USB 3.0 Gigabit Ethernet Adptr (DUB-1312)
636 770 631
EXO AC3000 Smart Mesh Wi-Fi Router, Třípásmový Mesh router (DIR-3060)
3 726 4 508 3 692
Mini Wi-Fi Smart Plug, Mini Wi-Fi Smart Plug (DSP-W218/E)
544 658 539
Nuclias Wireless AX3600 Cloud Managed, Nuclias Wireless AX3600 Cloud Managed (DBA-X2830P)
10 159 12 293 10 065
USB 2.0 10 / 100 Ethernet Adapter (DUB-E100)
611 739 605
USB-C to 2.5G Ethernet Adapter, USB-C to 2.5G Ethernet Adapter (DUB-E250)
1 026 1 242 1 017
USB-C to Gigabit Ethernet Adapter (DUB-E130)
523 633 519
Wireless AC Dual Band Wireless USB, Wireless AC Dual Band Wireless USB (DWA-182)
679 821 673
Wireless AC DualBand USB Micro Adapter, Wireless AC DualBand USB Micro Adapter (DWA-171)
401 485 398
Wireless AC1200 Dual Band Access Point, Wireless AC1200 Dual Band Access Point (DAP-1665)
1 839 2 225 1 822
Wireless AC1200 Wave 2 In-Wall PoE AP, Wireless AC1200 Wave 2 In-Wall PoE AP (DAP-2620)
2 144 2 594 2 125
Wireless AC1200 Wave2 DB Outdoor PoE AP, Bezdrátový Access point, Dual-Band Wave 2, venkovní (DAP-3666)
6 027 7 293 5 971
Wireless AC1200 Wave2 DB PoE AP, Bezdrátový Access point, Dual-Band Wave 2 (DAP-2662)
3 321 4 019 3 292
Wireless AC1300 Wave2 Dual-Band Outdoor, Wireless AC1300 Wave2 Dual-Band Outdoor (DWL-8720AP)
10 601 12 827 10 503
Wireless AC2300 Wave2 Dual-Band PoE AP, Wireless AC2300 Wave2 Dual-Band PoE AP (DAP-2682)
4 306 5 210 4 267
Wireless AC2600 Unified Access Point (DWL-8620AP)
7 599 9 195 7 529
Wireless AC600 High-Gain USB Adapter (DWA-172)
554 670 549
Wireless AX3600 Unified Access Point, Wireless AX3600 Unified Access Point (DWL-X8630AP)
10 667 12 907 10 566
Wireless N 150 Micro USB Adapter (DWA-121)
232 281 194
Wireless N300 4G LTE Router, Wireless N300 4G LTE Router (DWR-920/E)
1 738 2 103 1 722
Wless AC1200 S-Dual-Band PoE Access Pnt (DAP-2660)
2 707 3 275 2 683
Fyzické zabezpečení
     
D-LINK, DNR-2020-04P JustConnect (DNR-2020-04P)
9 806 11 865 9 715
D-Link DNR-322L, 2-Bay mydlink Network Video Recorder, 9 channel live view / recording, 1 Ch playback (DNR-322L)
4 791 5 797 4 747
Kabely a adaptéry
     
300cm stacking cable, 300cm stacking cable for DGS-3120 series, DGS-3300 series, DXS-3300 series (DEM-CB300)
6 791 8 217 6 728
50cm Stacking cable for DGS-3120, DGS-3300 and DXS-3300 Series (DEM-CB50)
3 294 3 986 3 264
D-Link DEM-CB100S, SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M (DEM-CB100S)
2 713 3 283 2 689
Stacking cable for below listed D-Link switches, 100cm (DEM-CB100)
4 769 5 771 4 726
Kamery a fotoaparáty
     
AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender, AX1800 Mesh Wi-Fi 6 Range Extender (DAP-X1860/E)
1 822 2 205 1 806
Camera Wi-Fi N, Camera Wi-Fi N (DCS-8302LH)
2 208 2 672 2 189
Camera mydlink Full HD Wi-Fi - 1920x1080, Camera mydlink Full HD Wi-Fi - 1920x1080 (DCS-8325LH)
2 408 2 914 2 387
Camera mydlink Mini Full HD Wi-Fi, Camera mydlink Mini Full HD Wi-Fi (DCS-8000LHV2/E)
1 162 1 407 1 152
Compact Full HD Wi-Fi Camera, Compact Full HD Wi-Fi Camera (DCS-6100LH/E)
1 038 1 256 1 029
D-LINK, 5megapixel Day & Night Dome Netw Camera (DCS-6517)
15 097 18 267 14 954
D-LINK, Fixed Dome Junction Box (DCS-37-2)
880 1 064 872
D-LINK, Fixed Dome Wall Mount Bracket (DCS-37-1)
887 1 074 880
D-LINK, Full HD 180° Panoramic Camera (DCS-2530L)
3 477 4 207 3 445
D-LINK, HD 180-Degree Wi-Fi Camera (DCS-8100LH)
2 648 3 204 2 624
D-LINK, PoE Mini Bullet Vigilance 3MP Outdoor Ca (DCS-4703E)
4 258 5 153 4 220
D-LINK, Professional Outdoor 5 Mpx Camera (DCS-7517)
18 083 21 880 17 912
D-LINK, Vigil F HD Outd Vandal-Proof PoE DomeCam (DCS-4602EV)
4 022 4 867 3 986
D-LINK, Vigilance Full HD PoE Dome Indoor Camera (DCS-4603)
4 445 5 379 4 405
D-LINK, Vigilance HD Outdoor PoE Mini Bullet Cam (DCS-4701E)
3 877 4 691 3 842
D-LINK, mydlink Mini HD Cloud Camera (DCS-8000LH/E)
911 1 103 903
DLINK, Vigil F HD Outd Vandal-Proof PoE DomeCam (DCS-4633EV)
4 332 5 241 4 292
DLINK, Vigilance 5MP V / P O / D Bullet Camera (DCS-4705E)
4 559 5 517 4 518
DLINK, Vigilance 5MP V / P O / D Dome Camera (DCS-4605EV)
4 559 5 517 4 518
DLINK, mydlink Full HD Pan & Tilt Wi-Fi Camera (DCS-8525LH)
2 588 3 132 2 565
DLINK, mydlink Full HD Wi-Fi Camera (DCS-8300LH)
2 009 2 431 1 991
DLINK, mydlink HD Pan & Tilt Wi-Fi Camera (DCS-8515LH)
1 474 1 783 1 461
DLINK, mydlink HD Wi-Fi Camera (DCS-8010LH)
1 809 2 189 1 793
Full HD Outdoor Wi-Fi Camera, Full HD Outdoor Wi-Fi Camera (DCS-8600LH/E)
2 927 3 542 2 901
IPCamera Dome PoE 5MP Fisheye, Bezpečnostní IP kamera (DCS-4625)
6 373 7 712 6 314
Pendant Mount for DCS-6511 (DCS-34-2)
1 248 1 511 1 237
Solution Wi-Fi MESH AC1200 Wave 2 Dual-Band, Solution Wi-Fi MESH AC1200 Wave 2 Dual-Band (COVR-1102/E)
1 989 2 407 1 971
Thermographic Camera, Thermographic Camera (DCS-9500T)
358 006 433 187 354 596
Pasivní síové prvky
     
3M 40G Direct Attach Stacking Cable (DEM-CB300QXS)
5 522 6 681 5 470
D-LINK, Harness / Functional Cable for Cameras (DCS-11)
684 828 678
D-LINK, Stacking Cable 120G CXP 50cm (DEM-CB50CXP)
5 448 6 593 5 399
D-Link DEM-CB300S, SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 3M (DEM-CB300S)
3 849 4 658 3 814
DLINK, DCY Y Stacking Cable 150cm (DPS-CB150-2PS)
1 146 1 386 1 135
Počítače stolní
     
5-in-1 USB-C Hub HDMI / microSD Reader, 5-in-1 USB-C Hub HDMI / microSD Reader (DUB-M530)
834 1 009 827
Počítačové komponenty
     
589 watts Redundant Power Supply (DPS-700)
21 334 25 814 21 133
D-LINK, 156W Modular Redundant Power Supply (DPS-500A)
8 693 10 518 8 612
DLINK, 240W Universal AC input / Full range (DIS-N240-48)
2 754 3 333 2 730
DLINK, 30W Ultra slim design with 17.5mm 1SU (DIS-H30-24)
899 1 087 891
DLINK, 480W Universal AC input / Full range (DIS-N480-48)
5 068 6 132 5 022
DLINK, 60W Ultra slim design with 17.5mm 1SU (DIS-H60-24)
1 154 1 396 1 143
Power Supply Module for 3600 / 3400 Series (DXS-PWR300AC)
13 946 16 875 13 815
Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis (DMC-1001)
4 431 5 362 4 391
Průmyslové IoT - sítě
     
18-Port 10 / 100 Unmanaged long range PoE, 18-Port 10 / 100 Unmanaged long range PoE (DSS-100E-18P)
3 045 3 684 3 018
4-port Gigabit Industrial Switch, 4-port Gigabit Industrial Switch (DIS-100G-6S)
3 564 4 313 3 532
8-port Gigabit Industrial Switch, 8-port Gigabit Industrial Switch (DIS-100G-10S)
4 788 5 794 4 745
9-Port 10 / 100 Unmanaged long range PoE, 9-Port 10 / 100 Unmanaged long range PoE (DSS-100E-9P)
1 584 1 917 1 570
AirPremier Indoor AC2600 with PoE, Bezdrátový Access point, Dual-Band Wave 2 (DBA-2820P)
8 789 10 634 8 707
DLINK, 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX (DIS-S310LX)
3 940 4 767 3 904
DLINK, 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX (DIS-S301SX)
2 293 2 775 2 273
DLINK, 12-Port Layer2 Smart Managed Gigabit Ind (DIS-200G-12PS)
13 827 16 730 13 696
DLINK, 12-Port Layer2 Smart Managed Gigabit PoE (DIS-200G-12S)
11 522 13 942 11 414
DLINK, 24 Ports SFP 4 Port 10G SFP+Single AC (DIS-700G-28XS)
81 632 98 775 80 855
DLINK, 5 Port Unmanaged Switch with 5 x 10 / 100 (DIS-100E-5W)
2 866 3 468 2 840
DLINK, 8 Port Unmanaged Switch with 8 x 10 / 100 (DIS-100E-8W)
3 557 4 304 3 525
DLINK, L2 Managed Switch 10xG 8 PoE 4xSFP (DIS-300G-14PSW)
27 098 32 789 26 843
DLINK, L2 Managed Switch 6xG 4 PoE 2xSFP (DIS-300G-8PSW)
23 305 28 199 23 085
DLINK, L2 Managed Switch 8xG ports 4xSFP (DIS-300G-12SW)
16 801 20 330 16 643
DLINK, Unmanaged Switch 4xG 1xSFP ports (DIS-100G-5SW)
5 065 6 129 5 019
DLINK, Unmanaged Switch 4xGPoE 1xSFP ports (DIS-100G-5PSW)
7 735 9 359 7 663
DLINK, Unmanaged Switch 5xG ports (DIS-100G-5W)
4 503 5 448 4 462
Nuclias 1Y additional license for access point, Licence pro Nuclias Cloud 1 rok pro AP (DBA-WW-Y1-LIC)
1 288 1 559 1 277
Nuclias 3Y additional license for access point, Licence pro Nuclias Cloud 3 roky pro AP (DBA-WW-Y3-LIC)
3 221 3 897 3 192
Nuclias ClouD- Smart+Switch+1yr+8 port, Řízený switch, 8 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok (DBS-2000-10MP)
5 470 6 619 5 420
Nuclias Cloud-Licence add 1yr Smart Switch, Licence pro Nuclias Cloud 1 rok pro Switch (DBS-WW-Y1-LIC)
582 704 577
Nuclias Cloud-Licence add 3yr Smart Switch, Licence pro Nuclias Cloud 3 roky pro Switch (DBS-WW-Y3-LIC)
1 288 1 559 1 277
Nuclias Cloud-Point Wi-FiAC1300, Nuclias Cloud-Point Wi-FiAC1300 (DBA-3621P)
13 184 15 953 13 060
Nuclias Cloud-Smart+Switch 1yr-24 port, Řízený switch, 24 + 4 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok (DBS-2000-28)
4 557 5 514 4 516
Nuclias Cloud-Smart+Switch+1 yr -24 port, Řízený switch, 24 PoE + 4 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok, 370W PoE power budget (DBS-2000-28MP)
11 467 13 875 11 358
Nuclias Cloud-Smart+Switch+1 yr24 port, Řízený switch, 24 +4 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok, 193W PoE power budget (DBS-2000-28P)
9 819 11 881 9 728
Nuclias Cloud-Smart+Switch+1yr-48 port, Řízený switch, 48 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok (DBS-2000-52)
8 825 10 678 8 743
Nuclias Cloud-Smart+Switch+1yr-48 port, Řízený switch, 8 portů + Licence Nuclias Cloud 1 rok (DBS-2000-52MP)
17 078 20 664 16 917
Nuclias Wireless AC1300 Wave2 1yr licence, Access Point, Wave 2 MU-MIMO + roční licence pro Nuclias Cloud (DBA-1210P)
3 710 4 489 3 676
Wireless AC1300 Wave 2 Outdoor Cloud Management, Wireless AC1300 Wave 2 Outdoor Cloud Management (DBA-3620P)
6 252 7 565 6 194
Wireless AC1900 Wave2 Nuclias AP, Wireless AC1900 Wave2 Nuclias AP (DBA-2520P)
6 094 7 373 6 037
Servisní podpora - software
     
DLINK, D-ViewCam Plus 32ch VMS License (DCS-250-VMS-032-LIC)
23 406 28 322 23 186
Servisní podpora - síové produkty
     
3 Year Same Business Day ( 9 x 5 x 4) Swap - D-Link Assist Silver (DAS-C-3YSBD)
2 651 3 208 2 628
D-Link Wireless Controller 6 AP Service Pack, D-Link Wireless Controller 6 AP Service Pack (DWC-1000-AP6-LIC)
6 016 7 279 5 960
D-Link Wireless Controller VPN Security Serv. Pack, D-Link Wireless Controller VPN Security Service Pack (DWC-1000-VPN-LIC)
4 687 5 672 4 645
DLINK, D-View 7 Network administration soft (DV-700-N25-LIC)
11 413 13 809 11 305
DLINK, Service / network configuration (DAS-C-NETWORK)
1 675 2 027 1 660
DLINK, Service / wlan planning (DAS-P-WIFI)
4 785 5 790 4 742
Sítě přes 230V
     
D-LINK, PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Start Kit (DHP-601AV/E)
1 082 1 309 1 072
Síové příslušenství
     
1-Port Gb Injector, 1-Port Gigabit PoE Injector (DPE-101GI)
595 720 590
D-LINK, 1-Port Gigabit 30W PoE Injector (DPE-301GI)
943 1 141 935
D-LINK, 1-Port Gigabit 30W PoE Splitter- 10 / 100 / (DPE-301GS)
708 857 702
D-LINK, 2-Port Gigabit PoE Extender (DPE-302GE)
1 789 2 165 1 773
Síový software
     
D-LINK, DGS-3120-24SC Standard to Enhanced Image (DGS-3120-24SC-SE-LIC)
4 257 5 151 4 218
D-LINK, DGS-3120-48TC Standard to Enhanced Image (DGS-3120-48TC-SE-LIC)
7 857 9 507 7 784
D-Link Wless Controll 2000 32 AP S Pack, Rozšiřující licence pro dalších 32 AP pro controller DWC-2000 (DWC-2000-AP32-LIC)
13 938 16 866 13 807
DLINK, D-ViewCam Plus IVS Count License 1 chan (DCS-250-COU-001-LIC)
12 369 14 967 12 253
DLINK, D-ViewCam Plus IVS Presence / Tripwire Lic (DCS-250-PRE-001-LIC)
2 851 3 450 2 826
DLINK, License for DGS-3630 28SC stnd t enhanc (DGS-3630-28SC-SE-LIC)
16 258 19 672 16 105
DLINK, License for DGS-3630 28TC stnd t enhanc (DGS-3630-28TC-SE-LIC)
10 839 13 115 10 736
DLINK, License for DGS-3630-28SC (DGS-3630-28SC-SM-LIC)
29 264 35 410 28 988
DLINK, License for DGS-3630-28TC (DGS-3630-28TC-SM-LIC)
24 929 30 164 24 694
DLINK, License for DGS-3630-52TC (DGS-3630-52TC-SM-LIC)
34 684 41 967 34 356
DLINK, Update License for DGS-3630-52PC (DGS-3630-52PC-SE-LIC)
21 677 26 230 21 473
DLINK, Wireless AC 1300 Wave2 Dual Access P (DWL-6620APS)
7 380 8 930 7 312
DLINK, Wireless AC2200 Wave 2 Tri- Access P (DWL-7620AP)
6 850 8 288 6 786
License update for DGS-3630-28PC, License update for DGS-3630-28PC (DGS-3630-28PC-SE-LIC)
10 839 13 115 10 736
Telefony
     
Ceiling Mount Bracket for DCS-9500T, Ceiling Mount Bracket for DCS-9500T (DCS-9500T-1)
1 885 2 281 1 868
D-LINK, Ceiling Mount Bracket for Dome Cameras (DCS-37-3)
358 433 300

Copyright (C) 2021 SWOND s.r.o.